У Львові стартував відкритий чемпіонат міста з пляжного волейболу

logo


У Львові розпочався відкритий чемпіонат міста із волейболу на піску. Свої сили на цих стартах упродовж 4 днів випробує 21 команда.

На поєдинки з пляжного волейболу учасники виходять у тандемах по двоє атлетів. Порозумітися допомагає набір жестів. На відміну від класики, сет триває, допоки одна з команд набере 21 пункт.

Учасниця Анастасія Автономова зазначає: «Холодно. Ще й вітер дує, м’яч здуває моментами. В ноги холодно, треба вдягати шкарпетки. Коли сонечко світить, набагато легше грати».

У перший день чемпіонату наймайстерніших визначають у категорії до 19 років. У стартовому протистоянні стосунки з’ясовують дуети із Червонограда і Стрия. Початок сету – повністю за стриянками. Вони постійно попереду із гандикапом у 3-4 очки. Однак суперниці рук не опускають і переламують хід гри – 21:19.

Гравчиня червоноградської команди Олена Льода зізнається: «Ми вийшли на гру такі в’ялі, без розминки. Погано розім’ялись, напевно. А потім вже розрухались – і гра пішла».

Наступний період завершується із дзеркальним результатом – 21:19, однак вже на користь стрийської команди. Тож волейболістки переводять гру у тай-брейк. Червоноградка Діана Карп’як каже: «У багатьох випадках не могли розібратися, хто має примати м’яч. Більшість між нами летіла. А ми давно не тренувалися на піску, тому трохи важко було».

Опонентки рухаються крок у крок. Але нерви міцніші таки у червоноградок – 15:12. Дівчата розповідають: пліч-о-пліч виступають уже чотири роки. Але досягти злагодженої гри спершу було дуже складно. Олена Льода зазначає: «Із самого початку я сварилася на Діану. Вона ображалась, навіть уже не хотіла зі мною грати. Але потім ми зрозуміли, що ми найбільше двоє розуміємося в грі. І продовжили разом виступати».

Волейболісти позмагаються ще у категоріях «молодь», тобто волейболісти до 23-ох років та дорослі.