Депутати проголосували за створення міського коворкінгу на пл. Ринок у Львові

logo


Депутати Львівської міської ради під час засідання сесії у четвер, 11 липня, проголосували за надання управлінню культури приміщення на пл. Ринок для створення міського коворкінгу для громадських організацій. За відповідне рішення проголосували 44 депутати ЛМР з 51 приутнього у залі засідань.

Йдеться про приміщення площею 125,5 м2 на пл. Ринок, де зараз функціонує бухгалтерія управління культури Львівської міськради. Раніше у міськраді планували це приміщення продати з аукціону, однак згодом його вилучии з переліку об’єктів нерухомості, які підлягають продажу.

За словами начальниці управління культури Наталії Бунди, незабаром бухгалтерію перевезуть в інше приміщення. Натомість у цьому приміщенні створять міський коворкінг.

«Там треба зробити ремонт та обладнати коворкінг для громадських організацій, наближених до культурного середовища Львова. Я наразі не можу сказати, скільки на це потрібно грошей, скоро ми підготуємо бюджетну пропозицію. Але насправді дуже важливо, що таке рішення прийнято і депутати надали приміщення в самому центрі на такі цілі», – сказала ZAXID.NET Наталія Бунда.

За її словами, приміщення використовуватимуть для проведення своїх заходів, міні-виставок та перформансів різноманітні культурні громадські організації. Функціонування коворкінгу забезпечуватимуть адміністратор та один-два арт-менеджери.

Додамо, що ренесансний будинок на пл. Ринок, 21 є пам’яткою архітектури. Збудований він у першій половині 17 ст., а в 19 ст. його частково перепланували та добудували четвертий поверх. Цей будинок також називають кам’яницею Домбровського.

Однак депутати вдруге не змогли визначитись, чи надавати управлінню культури приміщення площею 413 м2 на пл. Ринок, 42 для створення муніципальної арт-галереї. Депутат Тарас Ворко запропонував перенести це питання і його пропозицію підтримали.

Нагадаємо, йдеться про арт-галерею, у якій митці та представники культурного середовища Львова могли б регулярно влаштовувати виставки та різноманітні мистецькі заходи. Під час одного з попередніх засідань сесії депутати не підтримали це питання, як і питання про виділення приміщення для коворкінгу.