У Львові величезні черги до військкоматів, більші лише у пунктах здачі крові, – журналіст

logo


image

“Щоб ви розуміли, таких черг я дуже давно не бачив. Зустрів тут дуже багато своїх друзів і знайомих, достойних людей і справжніх чоловіків та жінок”, – написав він.

До теми ЗСУ збили російську крилату ракету під Вінницею: епічне відео

Мобілізація в Україні

Додамо, що президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію в Україні.

Що передбачають заходи повної мобілізації? Відповідно до закону, у випадку війни можуть призивати осіб віком від 18 до 65 років. В залежності від того, які військово-облікові спеціальності будуть потрібні в першу чергу, сказав Федір Веніславський.

Все буде доведено до центрів комплектування Збройних сил. Осіб, які мають бойовий досвід, мобілізують в першу чергу. “Зараз вже, відповідно до призову резервістів, забезпечується доукомплектування бойових бригад і далі цей процес триватиме”, – додав Веніславський.

Через вторгнення в Україні ввели воєнний стан. Усіх охочих закликають долучатися до Сил територіальної оборони.

Нагадаємо, що 24 лютого приблизно о 5 годині ранку Росія почала обстрілювати стратегічні об’єкти України. Бої на багатьох позиціях не припиняються протягом доби й ворог не збирається збавляти обороти. Однак наші Збройні сили відбивають атаки з боку Росії. Хронологію подій про війну Росії в Україні – читайте у статті.

Важливо! Збройні сили України дають відсіч ворогу. Ми – під надійним захистом наших військових. А міжнародні партнери підтримують Україну і накладають санкцій на Росію.

Зберігаймо спокій, читаймо перевірені новини та віримо в ЗСУ!

Текст публікації Віктора Біщука:

Щоб ви розуміли, таких черг я дуже давно не бачив. Зустрів тут, в одному цікавому місці у Львові по вулиці Батуринській дуже багато своїх, друзів і знайомих, достойних людей і справжніх чоловіків. І жінок. Кажуть що більші черги у Львові тільки до центрів переливання крові.