У Львові відбирають лучників на чемпіонат Європи

logo
64658_u_lvovi_vidbirajut_luchnikiv_na_chempiona.jpeg


У Львові стартували навчально-тренувальні збори лучників. У місті отаборилися 24 найкращих «робін гудів» країни. Половину із них відберуть на чемпіонат Європи. Його у березні 2017 року прийматиме Франція.

Коротка дистанція для лучників – вісімнадцять метрів. Конкуренція дуже серйозна.

«Ми з дівчиною із Сум показали однаковий результат 118. Тому була перестрілка, три стріли. Я попала 29, а вона – 30. Тобто я програла перший раунд. Але загалом, результат нормальний. У двох наступних я перемогла», – розповіла учасниця Олімпійських ігор у Ріо Лідія Січенікова.

Також пристрілюються юніори. Ще мають шанс виправити хиби перед відбором, який для них розпочнеться у субботу, 18 лютого. І відбуватиметься за тою ж системою, що й у дорослих. Лучниця Соломія Трапезнікова підкреслила: «Треба просто стріляти. Не напружуватися. І відпрацьовувати все те, що робила упродовж тижня-двох. І позитивне мислення є важливим. Якась мінімальна візуалізація своїх думок про те, що все буде добре».

«У програмі збору в них триразові тренування. Це і басейн, і загальнофізична підготовка, і відновлювальні заходи, і тренування команд. Дуже велика програма, об`ємна», – зазначив заслужений тренер України зі стрільби із лука Віктор Михайленко.

Ті, хто потраплять у збірні, залишаться тренуватися у Львові. А ті, кому забракне влучності, поїдуть додому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:


А поділитися?