У Львові відбудеться 4 тур Кубку України з баскетболу 3х3: згадуємо попередніх переможців сезону

logo


У п’ятницю, 28 січня, у Львові відбудуться матчі 4 туру Кубку України з баскетболу 3х3. У змаганнях братимуть участь чоловічі команди. Список учасників буде опубліковано після завершення реєстрації команд. Вона доступна за цим посиланням.

Читайте: Бухарест прийматиме чемпіонат світу з баскетболу 3х3 в категорії U-23

Для призерів туру передбачено призовий фонд: 20 000 грн у категорії чоловіків та 10 000 – у жінок.

В очікуванні яскравих матчів Кубку України згадаємо переможців цього сезону.

Перший тур пройшов у кінці серпня у Тернополі. У змаганнях взяли участь 12 команд в категорії чоловіків і після групового етапу вісімка найсильніших продовжила боротьбу в плей-оф, починаючи з чвертьфіналу.

У підсумку в вирішальному матчі чемпіон літнього сезону Промбудсфера перемогла Red Star – 21:15. У складі волинян перемогу виборювали Едуард Федчук, Дмитро Швагринський, Сергій Юрченко та Мисаїл Серьогін.

Другий тур Кубку України прийняв Виставковий центр ВДНГ у Києві.

У чоловіків участь взяли 8 команд, які були розділені на дві групи, по 4 у кожній. До півфіналу турніру вийшли колективи 3х3, Red Star, Stifler та Житомир-ЖКК.

За путівку у головний матч змагань, Red Star переграв Житомир ЖКК – 17:15, тоді як Stifler виявився сильнішим за 3х3 – 21:19.

У фіналі ж перемогу святкувала команда Red Star, у складі Андрія Кобця, Олександра Кодоли, Олександра Шашкова та Владислава Лисенка – 17:15.

Третій етап Кубку України відбувся теж у Києві 22 грудня у ПС Венето.

У чоловіків переможцем етапу стали Кельти у складі Євгенія Балабана, Вадима Бикова, Антона Мусієнко і Нікіти Руслова. Це був перший турнір для професіональної команди з баскетболу 3х3 і одразу перемога.

Кельти вишли в полуфінал з другого місця в групі, мінімально поступившись лише Хмельницькому, але далі обіграли Кельтів-2 21:18 після чого у фіналі взяли реванш у Хмельницького 21:19.

Бронзу здобула друга команда Кельтів, яка переграла харківський Політехнік-1 21:16.