У Львові відбудеться Осіння Школа Урбаністики

logo


Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 7 років та 52 днів. За цей час ми опублікували вже 14963 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

З 20 по 26 вересня у Львові пройде Школа Урбаністики – проект з фахової підготовки студентів та молодих спеціалістів завдяки використанню та аналізу найкращих світових практик з планування та урбаністики і застосування на реальних прикладах у місті

Школа Урбаністики – це всеукраїнська платформа для накопичення та передачі досвіду між профільними вишами, місцевою владою та бізнесом. Кінцевим результатом напрацювань цьогоріч стане Інтегрована концепція розвитку району Майорівка.

За словами організаторів заходу, місія проекту – створення в Україні центру досліджень у сфері урбаністики, який вивчатиме сучасні проблеми міст, розвиватиме містобудівну культуру та якісні підходи до ревіталізації промислових районів у містах, підвищуватиме привабливість урбан просторів.

Цьогоріч Школа пройде з 20 по 26 вересня у Львові та залучить понад 25 молодих спеціалістів. Навчання є повністю безкоштовним.

Протягом проведення Школи студенти навчатимуться сучасним методиками і технологіям містобудівного проектування, обмінюватимуться досвідом та знаннями разом із закордонними колегами і розроблятимуть науково-дослідні проекти.

Організатор проекту КУ Інститут міста спільно з Фондом Еберхарда Шьока, Київського національного університету будівництва та архітектури та ГО Pro Urban