У Львові відбудеться Світовий конгрес CIOFF: Україна вперше прийме делегатів

logo


7-15 листопада 2022 року  у Львові відбудеться Світовий конгрес CIOFF. Україна вперше прийматиме делегатів Міжнародної ради організацій фольклорних фестивалів і народного мистецтва. Представники 54 країн одноголосно обрали Львів.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Молодіжна столиця Європи: Львів серед фіналістів міжнародного конкурсу

Подробиці конгресу

У Будапешті відбувся 50-й ювілейний Світовий конгрес CIOFF. Саме там наступним місцем зустрічі обрали Львів. “За” проголосували 54 країни.  Така подія відбудеться в Україні вперше.

CIOFF пройде в Україні

“Чудова новина. Львів отримав перемогу у боротьбі за проведення Світового конгресу CIOFF. Перше місто в Україні, яке здобуло такий шанс. Для нас – це визнання і унікальна можливість. Вже наступного року ми зустрічатимемо 200 міжнародних експертів з 60 країн. Львів стане платформою для популяризації нематеріальної культурної спадщини з різних куточків світу.

Переконаний, що делегати конгресу будуть вражені нашим містом. З цікавістю досліджуватимуть історичний центр, що є спадщиною ЮНЕСКО, розглядатимуть більше 2500 пам’яток архітектури, будуть знайомитися з багатою колекцією українського народного мистецтва. Дякую всім, хто підтримав Львів і працював над цієї важливою для нас перемогою” – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Що таке Світовий конгрес CIOFF

Це міжнародна неурядова організація в офіційному партнерстві з ЮНЕСКО і акредитована для надання консультаційних послуг Комітету Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини.

CIOFF 50 років

Щороку на конгресі збираються 200 делегатів з понад 60 країн. Вони обговорюють поточні та майбутні проєкти, розповсюджують світову культурну та фольклорну творчість, вивчають здобутки місцевої спадщини. Україна є членом конгресу з 1996 року. 7-15 листопада 2022 року  51 CIOFF World Congress відбудеться у Львові.

Інші новини про події на Львівщині

У Львові мешканці багатоповерхового будинку на вул. Пасічній самотужки облаштували сад. У ньому є фігури слонів та динозаврів, алея дубів, японських церсісів та 400 цибулин крокусів.
Wikimedia оприлюднила переможців Міжнарожного конкурсу фотографій пам’яток природи “Вікі любить землю”. Цьогоріч переможницею стала Анна Палюх з фотографією Львівщини з висоти пташиного польоту.