У Львові відбудеться журналістська майстерня «Як поширити в Інтернеті соціально-важливе відео»

logo
35620_u_lvovi_vidbudetsja_zhurnalistska_majster.jpeg


25 та 26 листопада у Львові у рамках кінофестивалю короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа» відбудеться журналістська майстерня у популярному європейському форматі world cafe. Тема майстерні – «Як поширити в Інтернеті соціально-важливе відео».

У Львові відбудеться журналістська майстерня «Як поширити в Інтернеті соціально-важливе відео»У Львові відбудеться журналістська майстерня «Як поширити в Інтернеті соціально-важливе відео»

У рамках заходу відбудуться дискусії з контроверсійних питань, що модеруватимуть відомі українські блогери, журналісти, фахівці соцмережевих рифів. Учасники отримають навички інтенсивного просування соціально-важливого відео у загальновідомих мережах Інтернет (Facebook, YouTube, Twitter) від гуру соцмереж.

Обов’язковими умовами участі у майстерні «Lviv Media Cafe» є:

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/x1VMIDWWeS3hzzU63 до 7 листопада 2016 року;
Створення короткометражного 2-хв. фільму про медіа до 21 листопада 2016 року.

Дата проведення Lviv Media Cafe – 25 та 26 листопада 2016 року.

Місце проведення – вільний простір «Перша Львівська Медіатека» (м. Львів, вул. Мулярська, 2А)

Найкращі роботи братимуть участь у конкурсній частині цьогорічного фестивалю «Кіномедіа».

Стежте за новинами на веб-ресурсах фестивалю:

https://www.facebook.com/kinomedia.festival/

http://www.kinomedia.in.ua/ua/

 «Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR та інших, хто пише, знімає, розповідає і творить у сфері медіа. Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елемента демократичного суспільства, розуміння вагомості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що надають змогу кожному свідомо ухвалювати важливі рішення й не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Мета кінофестивалю – розкрити й підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Організатор кінофестивалю – Незалежна Асоціація телерадіомовників (НАМ). Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED). Партнери фестивалю – ГУРТ, Film.UA, «CinemaHall», «Експеримент», «Режисер.Орг», Детектор медіа, uFest.in.ua, «ФРІ», СUT Insight, Today.kiev.ua, «НСКУ», Газета «Постфактум», журнал «Palindrome», «I coworking hub», Dream Kyiv.

Додаткова інформація:

Терес Наталія

+38 (093)9698533

project@gmail.com

http://www.kinomedia.in.ua/ua/


А поділитися?