У Львові відкриють лікарню для залежних від алкоголю та наркотиків

logo
148911_u_lvovi_vidkrijut_likarnju_dlja_zalezhnih.jpeg


25 листопада у Львові відбудеться офіційне відкриття наркологічної лікарні. Про це повідомив голова громадської організації «Тверезість – вибір сильних» Дмитро Поліщук, пише Трускавецький Вісник.

Подібний реабілітаційний центр вже є у Східниці. 

“Наркологічна лікарня знаходиться в місті Львові. Вона буде надавати кваліфіковану допомогу нарко- і алкозалежним. Це люди, які потрапили в біду і вже мають абстиненцію – в народі це називають похмілля, а якщо це наркотичний препарат, то «ломка». В лікарні працюватимуть спеціалісти профілю «наркологія», «психіатрія», «анестезіологія» і медсестринський склад. Людина лежатиме в стаціонарі і отримуватиме там повноцінну медичну допомогу, проходитиме очищення організму. Після детоксикації людина при бажанні зможе поїхати на реабілітацію в наш реабілітаційний центр, який знаходиться в Східниці”, – розповідає керівник ГО «Тверезість – вибір сильних» Дмитро Поліщук.

За його словами, при підборі штату лікарні керувалися якістю освіти спеціалістів та їхнім досвідом роботи. Дехто з персоналу пройшов стажування в аналогічних закладах у Польщі, до роботи в клініці залучені спеціалісти зі Львова, Києва та навіть з Німеччини.

“Умови для пацієнтів створено хороші – кожна кімната (палата) має туалет та душ, на пацієнта – 7 м. кв. площі. В будівлі лікарні зроблено капітальний євроремонт. Зроблено все для того, щоб клієнт зміг приїхати і почувати себе в комфорті. Тут людина має відчути, що до неї ставляться з любов`ю, а до її проблеми – з розумінням”, – каже Дмитро Поліщук.

Наркологічна лікарня у Львові знаходиться за адресою: вул. Героїв УПА, 73.


А поділитися?