У Львові відкрили новий центр моди та промисловості

logo


Економіка

Уряд виділив кошти на продовження програми єВідновлення

Опубліковано

1 день тому

23.05.2024

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про виділення понад 428 млн гривень на програму єВідновлення.

Про це він повідомив в своєму Telegram-каналі.

Кабінет міністрів затвердив асигнування з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії для продовження реалізації програми єВідновлення. Головною метою цієї програми є відбудова житла для українських родин, постраждалих від російських атак.

Читати також: Федоров презентував концепціютрансформації українських шкіл

Понад 428 млн гривень буде спрямовано на продовження реалізації програми єВідновлення.Програма успішно втілюється в життя протягом року та має важливе значення для відбудови житла для постраждалих українських родин.За час існування програми єВідновлення нею скористалися понад 57 тисяч українців.Держава вже виділила більш ніж 11 млрд гривень для ремонтів та придбання нерухомості через житловий сертифікат.За підтримки цієї програми 2800 родин змогли придбати собі оселю.

Нагадаємо, що українську бойову систему презентували на DOU Day 2024.

Фото: єВідновлення

Економіка

Українці купили держоблігацій на понад 1 трлн грн: чому це важливо для армії

Опубліковано

2 днітому

22.05.2024

З лютого 2022 року українські громадяни та бізнес, включаючи банки, придбали облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на суму понад 1 трлн грн. Ці державні облігації профінансували понад 200 днів оборони України.

Проце повідомляє Міністерство фінансів.

Міністр фінансів Сергій Марченко зазначив, що 1 трлн грн, залучених урядом від продажу ОВДП з початку Великої війни, допомогли профінансувати понад 200 днів української оборони та захисту. Це становить 15% ВВП України у2023 році. ОВДП стали другим найбільшим джерелом фінансування державного бюджету після міжнародної допомоги.

Обіг та купівля ОВДП

Наразі в обігу перебуває ОВДП на суму понад 1,6 трлн грн, які розподілені між різними категоріями власників:

Комерційні банки — 42,2%;НБУ — 41,5%;Юридичні особи — 10%;Фізичні особи — 3,8%;Нерезиденти — 2,4%;Територіальні громади — 0,1%.фото: Мінфін

Читати також: У Дії створили платформу для підлітків, яка допомагає піклуватися про ментальне здоров’я

Зростання інвестицій громадян та бізнесу

За останні роки громадяни та бізнесзначно збільшили свої інвестиції в ОВДП:

Обсяг вкладень фізичних осіб зріс у 600 разів з 2016 року та більш ніж у 2,4 раза з 24 лютого 2022 року.Юридичні особи підвищили свої інвестиції в держоблігації у 7 разів з 2016 року і вдвічі з початку повномасштабного вторгнення.фото: Мінфін Виплати доходів

З січня 2022 по березень 2024 року українським фізичним і юридичним особам (окрім банків) було виплачено 31,5 млрд грн купонного доходу, а іноземним інвесторам — 19 млрд грн. Загальна сумавиплат становила 50,5 млрд грн.

фото: Мінфін

Нагадаємо, що у Празівиділяють понад 800 тисяч євро на підтримку українських ВПО.

Фото: Дія

Економіка

Картка NovaPay відтепер може стати зарплатною

Опубліковано

3 дні тому

21.05.2024

Власники картки NovaPay тепер можуть отримувати заробітну плату від будь-якогоукраїнського роботодавця. Це можна легко оформити через застосунок, створивши паперову або електронну заяву на отримання зарплати на картку NovaPay та передавши її бухгалтеру підприємства.

Власники картки NovaPay тепер можуть легко отримувати заробітну плату від будь-якого українського роботодавця. Оформити це можна просто у застосунку, створивши паперову або електронну заяву на отримання зарплати на картку NovaPay та передавши її бухгалтерупідприємства.

Щоб оформити заяву для бухгалтера, необхідно:

У застосунку NovaPay перейти у налаштування картки.Обрати розділ “Виписки та довідки” та вид заяви для отримання заробітної плати у NovaPay: електронна або паперова.Заповнити поле “Роботодавець” (інші особисті дані підтягуються в заяву автоматично).Сформувати електронну заяву і підписати її за допомогою Дія.Підпис або отримати паперову заяву в форматі PDF та роздрукувати.

Читати також: Мінцифра розповіла про державну систему “Трембіта”: як працює та що забезпечує

Головніпереваги додатка, які відзначають користувачі:

20% вигоди, які можна використати для оплати послуг доставки Нової пошти та комісії з післяплати.Вигідні тарифи: Перекази з картки NovaPay на інші українські банки — без комісій: за реквізитами — без обмежень, за номером картки — до 50 000грн.Зняття готівки: У відділенні Нової пошти за штрихкодом із додатка NovaPay.У будь-якому банкоматі в Україні (до 50 000 грн) — без комісії.Можливості для інвестицій — у додатку можна придбати власні облігації NovaPay із вигідною ставкою й самостійним виборомтерміну.

Для клієнтів NovaPay, що вже користуються перевагами фіолетового додатка, переведення заробітної плати означає зникнення потреби у поповненні картки для розрахунків і плати за посилки.

Оформити картку NovaPay можна за кілька кліків, пройшовши швидкий онбординг у застосунку або відділенні. Пластикову версію картки можна замовити в будь-який зручний час: доставка Новою поштою в межах України буде безплатною.

Нагадаємо, що на Work.ua додали розділ з вакансіями із бронюванням.

Фото: NovaPay