У Львові визначили переможців найбільшого українського графіті-фестивалю

logo


Стіна з графітіт розташована уздовж залізничної колії перед в’їздом у Львів, усі туристи, що їдуть зі сходу, будуть її бачити

У Львові сьогодні, 14 серпня, визначили  переможців найбільшого українського графіті-фестивалю «Алярм». У фестивалі взяли участь 18 команд та близько 60 учасників, протягом двох днів художники розмальовували стіну на вулиці Омеляна Ковча. Про це ZAXID.NET розповів організатор фестивалю «Алярм» у Львові Тарас Довгалюк.

«Перемогла команда «DMA-ФАРТ», вони отримують символічний кубок та нагороду 3 тисячі гривень. Учасники самі обирали найкраще графіті голосуванням, єдина умова, яку ми ставили, це не голосувати за себе», – розповів Тарас Довгалюк.

Усі команди мали однакові умови: два дні, рівні частини стіни та фарбу. Кожен мав за цей час закінчити свій малюнок, побажань щодо стилю чи теми організатори не мали.

«Умови насправді дуже демократичні, нас не обмежували у тому, що ми  малюємо. Ми просто кілька разів порадилися у соцмережах, що малювати, і поділили між собою роботу. Нас в команді четверо і ми знаємо, що хтось краще малює букви, а хтось персонажів, за цим принципом розділили роботу і два дні поспіль приходили сюди на 10 ранку», – розповів учасник команди Random crew зі Львова Олег.

Цього року на фестиваль приїхали учасники з Луцька, Рівного, Житомира, Києва, Одеси, Віннниці, Новоград-Волинського, Тернополя та Ужгорода.

Цьогоріч такий фестиваль вже відбувся в Луцьку та Івано-Франківську. Відмінність львівського «Алярму» від фестивалів у інших містах полягає в тому, що в ньому брали участь команди, а не окремі художники. У вересні організатори планують провести «Алярм» в Ужгороді.

У Львові «Алярм» проходить вдруге, організатори обіцяють, що фестиваль у місті буде щорічним.

Усі фото Мирослава Пархомика/ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter