У Львові визначили переможців всеукраїнського тенісного турніру пам`яті Сильвестра Дмитріва

У четвер, 1 червня, всеукраїнський тенісний турнір у Львові визначив найкращих. Юні тенісисти з восьми областей змагатися у трьох вікових категоріях. Турнір пам`яті Сильвестра Дмитріва проводять вже сімнадцятий рік поспіль.

На першому корті – матч за перше місце. Запеклий поєдинок між найкращими тенісистами зі Львова. Після програного сету на старті дев`ята ракетка країни Артем Заїка набрав атакувального темпу на наступні два. Узяти перемогу Богдану Довбушеві завадили емоції. Загальний рахунок у підсумку трьох сетів 2:1 на користь Артема Заїки.

Боротьба за третє місце серед дівчат була теж запеклою. Хоча і тривала один сет у 8 геймів. Тільки тенісистка з Луцька Аліна Несмянович виходила вперед, суперниця зрівнювала рахунок. Утім Аліні таки вдалося вирвати перемогу у матчі — 8:5.

Фінальні поєдинки – підсумок чотириденних змагань, формат яких залежав від вікових категорій учасників.

«Серед хлопчиків та дічаток до 10 років – комбінована система. Спочатку вони грають у підгрупах по колу. Потім із чотирьох підгруп виходять по 2 найсильніших. Між собою вони знову розсіюються і далі грають за олімпійською системою. А до 12 років грають одразу за олімпійською системою», – пояснив головний суддя змагань Анатолій Стасюк.

Перемога в турнірі другої категорії додає юним спортсменам 30 залікових очок до національного рейтингу, срібному призеру – 20 позначок, за третє місце нараховують 15 балів. А крім того, це підготовка до турнірів вищих категорій.