У Львові влаштовують Різдвяний​ книжковий​ обмін

logo
162123_u_lvovi_vlashtovujut_rizdvjanij_knizhkovi.jpeg


Новини, 04.01.2018

04.01.2018, 16:29

музей, книжный обмен, акцияЛьвівський історичний музей запрошує на Різдвяний​ книжковий​ обмін. Про це повідомляється на офіційному сайті музею. 

“Впевнені, що в кожного є безліч книжок, котрі давно прочитані і сумують на поличках. Якщо так, запрошуємо Вас впродовж трьох днів з 3 по 5 січня з 13:00 до 14:00 принести художню книгу до Італійського дворика і обміняти її”, – повідомляється на сайті.

Також 3 січня буде можливість зустрітися та поспілкуватися з Ярина Каторож – авторкою книги “Стожар”.

“Беріть одну книгу і приходьте! Саме книга буде вхідним квитком до Італійського дворика у зазначений час. Дуже просимо вас приносити цікаві україномовні книги. Одна людина – одна книга”, – додають організатори акції.

Львовский исторический музей приглашает на Рождественский книжный обмен. Об этом сообщается на официальном сайте музея. 

“Уверены, что у каждого есть множество книг, которые давно прочитаны и грустят на полках. Если так, приглашаем Вас на протяжении трех дней с 3 по 5 января с 13:00 до 14:00 принести художественную книгу в Итальянский дворик и обменять ее”, – сообщается на сайте.

Также 3 январю будет возможность встретиться и пообщаться с Яриной Каторож – автором книги “Стожар”.

“Берите одну книгу и приходите! Именно книга будет входным билетом в Итальянский дворик в указанное время. Очень просим вас приносить интересные украиноязычные книги. Один человек – одна книга”, – добавляют организаторы акции.

Соцсети

Погода


А поділитися?