У Львові визначили сім стратегічних напрямів розвитку міста в умовах воєнного стану

logo


Депутати прийняли ухвалу, якою затвердили стратегічні напрямів розвитку Львова в умовах воєнного стану.

Сьогодні, 8 лютого, на сесії Львівської міської ради депутати затвердили стратегічні напрямки розвитку Львівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану.

“За” проголосували 43 депутати.

Зокрема, йдеться про об’єднання зусиль підрозділів Львівської міської ради, бізнес-середовища, громадськості та наукової спільноти Львівської МТГ в умовах воєнного
стану для досягнення перемоги у війні, посилення спроможності міста виживати у складні часи та забезпечення умов для швидкого зростання громади після перемоги.

Як йдеться в пояснювальній записці, проєкт ухвали розроблено спільно з головами фракцій та із залученням Ради конкурентоспроможності, яка включає представників бізнесу, громадського сектору, навчальних та наукових закладів.

Визначено такі сім пріоритетів:

– підтримка ЗСУ;

– розвиток інноваційної економіки;

– розвиток екосистеми людяності Unbroken;

– резилієнс-спроможність виживати у складні часи;

– співпраця з міжнародними партнерами;

– нові сенси в освіті та культурі, національно-патріотичне виховання;

– єдність громади та належне врядування.

Щодо підтримки ЗСУ, то про забезпечення потреб військових підрозділів, підтримка виробництв mil-tech галузі, у тому числі
представлення інтересів львівських компаній за межами громади та військова підготовка львів’ян.

Розвиток інноваційної економіки включає визначення пріоритетних напрямів розвитку економіки та реалізація перспективних проєктів, об’єднання закладів вищої і професійно-технічної освіти, бізнесу та науково-дослідних інституцій для прикладного трансферу технологій.

Єдність громади включає розвиток та підтримку громадських об’єднань, волонтерських спільнот і кластерних об’єднань, а
також підвищення ефективності роботи системи органів місцевого самоврядування у Львові через її реформування.

Розвиток екосистеми людяності Unbroken – це фахова медична, реабілітаційна та психологічна допомога, створення безбар’єрного середовища та підтримка ветеранської спільноти.

Національно-патріотичне виховання включає підтримку культурних ініціатив, промоцію української культури у світі та підтримку морального духу українців; якісну систему освіти на всіх рівнях;
реформування професійно-технічної освіти та впровадження навчання впродовж життя.

Співпраця з міжнародними партнерами – впровадження глобальних та європейських цілей розвитку у Львові, залучення інвестицій та грантових ресурсів в громаду.

Спроможність виживати у складні часи включає забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури та розробку й впровадження ефективних механізмів реагування на загрози.