У Львові зареєстрували петицію з вимогою збільшити тариф на проїзд в громадському транспорті до 9 гривень

logo
230163_u_lvovi_zareestruvali_peticiju_z_vimogoju.jpeg


У вівторок, 20-го листопада, у Львові зареєстрували петицію з вимогою збільшити тариф на проїзд в громадському транспорті міста до 9 гривень. 

Відповідне звернення на сайті петицій зареєструвала Галина Велійка, інформує сайт 032.ua.

Так, на думку авторки петиції, збільшення тарифу на проїзд дозволить вже за 3 місяці привести існуючий рухомий склад до належного технічного і санітарного стану, і підвищити рівень безпеки перевезення пасажирів; вивести автотранспортні підприємства до рівня економічної привабливості для фінансових інституцій для подальшого кредитування закупівлі нової сучасної автобусної техніки в наступному, 2019 році; створити реальні передумови для впровадження “Електронного квитка” в громадському транспорті. 

Станом на середу, 21 листопада, петиція набрала 5 голосів з 500 необхідних.  

Додамо, що раніше у Львові зареєстрували петицію про недопущення підвищення вартості проїзду в міських автобусах. 

Нагадаємо, що у жовтні львівські перевізники заявили про необхідність збільшити тарифи на проїзд в громадському транспорту міста до більш ніж 9 грн. 

Востаннє проїзд в громадському транспорті Львова дорожчав у грудні минулого року. Тоді вартість поїздки зросла з 4 до 5 гривень. 

Читайте також на нашому сайті:

Скляна надбудова та кафе на другому поверсі, – якою хочуть зробити віллу Бачевських під час реконструкції – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ.


А поділитися?