У Львові збільшують кількість ліжок для хворих на коронавірус – радник міського голови

logo


image

У Львові багато лікарень переповнені хворими на коронавірус, водночас медичні заклади збільшують кількість ліжкомісць та закуповують кисневі концентратори.

Про це в ефірі “Прямого” заявив радник міського голови Львова з медичних питань Тарас Жиравецький.

“Львів готувався до таких пікових навантажень, у нас було більше ліжок. Зараз міський голова та депутати міськради прийняли рішення про необхідність збільшити кількість ліжок до двох тисяч, а можливо й до трьох тисяч. Також було закуплено 149 кисневих концентраторів для лікарень. У Львові є завод, який продукує кисень, тому нам трішки легше”, – сказав він.

Радник міського голови Львова також зауважив, що попри збільшення ліжкомісць багато міських та обласних лікарень переповнені хворими на коронавірус.

“Ситуація важка, багато лікарень переповнені. Крім того, ще є обласні лікарні, які так само переповнені. Зараз я чую від колег, що обласні лікарні збільшують потужність по ліжках. Вчора мали відкрити реанімацію на 43 ліжка у міській лікарні швидкої допомоги, тобто збільшити кількість реанімаційних ліжок”, – сказав Жиравецький.

Нагадаємо, станом на 2 квітня в Україні зафіксували 19 893 нових випадки коронавірусної хвороби. 

У Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І. І. Мечникова реанімація для хворих на коронавірус переповнена втричі.

На Харківщині в лікарнях зайняті понад половина ліжок для СOVID-хворих.

Крім того, у МОЗ заявили, що станом на 1 квітня в Україні показник госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 перевищено в 22 з 25 регіонів.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.