У Львові зупинився рух на двох магістральних вулицях

logo


У Львівській міській раді відбулося урочисте засідання за участю депутатів 1-го демократичного скликання, фото ЛМР

У Львові зупинився рух на двох магістральних вулицях.

Про це у
Фейсбуці повідомив журналіст Андрій Маринюк, пише Кулемет.

“І вишенька на торті. Як мені написав один з моїх читачів, ось вже тиждень, якраз після змін схеми руху на вулицях Кубанська та Кубійовича, повністю зупинився рух на вул. Стрийській від сухопутки вниз. Раніше навігатори пропонували їхати через пр.Червоної Калини, і потоки транспорту рівномірніше розподілялись, але тепер всі автомобілі спрямували на Стрийську, яка теж вклякла, разом з громадським транспортом.

Дякую Олег
Забарило за колапс на двох магістральних вулицях. Зате самі знаєте хто має змогу тепер дитину в школу возити за 100 метрів”, – йдеться у повідомленні.

Журналіст пояснив свою позицію і зауваження стосовно 100 метрів до школи.

“Під час обговорень цих змін неодноразово звучала фраза, що мешканці Кубанської, Кубійовича і прилеглих не можуть завезти дитину до школи, бо не можуть виїхати з тих вулиць. Я одразу звернув увагу що найближча школа в 100 метрах, тому не обов’язково возити дитину
кудись, якщо школа поруч. На що одразу отримав що не моя справа куди в яку школу ходить дитина і до прикладу хтось може возити дитину до школи (наприклад приватної) на інший кінець міста.

Але ж вибачте це вже проблема батьків, які прийняли таке рішення і аж ніяк не обов’язок міста забезпечити їм швидкий доїзд до їхніх забаганок”, – пише Андрій Маринюк.