У мерії повідомили, чи буде цьогоріч Великодній ярмарок у Львові

logo


image

У мерії пояснили, чи буде цьгоріч Великодній ярмарок. 

Станом на 21 квітня у Львові діє “червоний” рівень епіднебезпеки. У мерії вирішили, щоб мінімізувати соціальні контакти та уникнути скупчення людей, цього року у місті не будуть проводити традиційний Великодній ярмарок. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Наразі кількість хворих з важким перебігом хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади, залишається високою. Мерія просить мешканців та підприємців бути обачними та дотримуватись карантинних обмежень.

Довідково. “Великодній ярмарок у Львові” – щорічний ярмарок, який проводили на проспекті Свободи у квітні – травні. Вперше він пройшов у 2009 – 2010 роках, і був загалом першим великоднім ярмарком західноєвропейського зразка в Україні. 

Зазначимо, станом на 21 квітня за весь період пандемії коронавірусну інфекцію виявили у 124366 осіб, 91530 пацієнтів одужали та 3089 людей померли. По місту підтвердили у 61408 осіб, з яких 45280 вже одужало і летальних випадків – 1491. За минулу добу на Львівщині зафіксували 492 нових випадків. 

Фото на головній: pinterest