У Парижі презентували витинанки львівської мисткині Дарії Альошкіної

logo


Фото: Гордій Старух

У Парижі відкрили салон «Українська кераміка та декоративний еко-крафт» у межах Paris design week 2021. Там представили незвичайні креативні продукти, які мають в ідеології екологічність, сталість, елементи ручної праці та виготовлені з натуральних або новітніх екоматеріалів. 

На виставці презентувала свої проєкти українська команда митців. Серед учасників: ремісники-крафтери, декоратори, виробники дизайнерських об’єктів інтер’єру та меблів, керамісти, предметні дизайнери. Представила власні роботи і львівська витинанкарка Дарія Альошкіна. Мисткиня показала унікальні, масштабні витинанки, створені з паперу, який виготовили з опалого листя.

Фото: Гордій Старух

Фото: Гордій Старух

Фото: Гордій Старух

Фото: Гордій Старух

Фото: Гордій Старух

Як раніше розповідала Galnet Дарія Альошкіна, це три панно по 3 метри «з гаком». Тематично мисткиня відштовхнулася від дерев-символів України: клена, дуба і липи. Також експозицію доповнили витинанками, які раніше експонували у київському Центрі сучасного мистецтва.

Джерело фото: фейсбук-сторінка Дарії Альошкіної

Джерело фото: фейсбук-сторінка Дарії Альошкіної

Виставка триватиме у Культурному Центрі України у Франції до 17 вересня. Робочі години з 11:00 по 19:30. Адреса: 22 Avenue de Messine, Paris.

Організатори: MAЇNO DESIGN UKRAINE, MAINO_France. Захід відбувається за підтримки Посольства України у Франції та Культурного Центру України у Франції. 

Нагадаємо, раніше Galnet детально розповідав про витинанки, які Дарія Альошкіна виготовила з паперу на основі опалого листя. Цей проєкт до Дня Незалежності України майстриня творила у співпраці з Науково-виробничим підприємством «RE-leaf PAPER», засновником якого є Валентин Фречка із Закарпаття. Матеріал можна прочитати за посиланням ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.