У Покровську з концертом виступила фолк-рок група зі Львову “Joryj Kloc”

logo
66643_u_pokrovsku_z_koncertom_vistupila_folk_ro.jpeg


У Покровську з концертом виступила фолк-рок група зі Львову «Joryj Kloc»

Сьгодні в рамках проекту братання «Із Заходу – на Схід», за підтримки департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації та голови Благодійного фонду «Партнерство і розвиток» Маріуша Маркєвича (Варшава, Польща) у Покровську відбувся концерт фолк-рок групи зі Львову «Joryj Kloc».

У Палаці культури ПАТ «ШУ «Покровське» зібралася молодь міста, військовослужбовці та жителі Покровська і сусідніх міст на цей надзвичайно запальний концерт.

«Joryj Kłoc» – вокально-інструментальна формація, що використовує експериментальне поєднання української народної музики та інструментів з електронною музикою різних жанрів та напрямків, що переносить народну музику в зовсім іншу площину сприйняття.

«Joryj Kłoc» – це п’ятеро людей, чотири голоси, одинадцять інструментів, обрядовий хіп-хоп, чумацький драм-н-бас та козацький брейк-біт.

Українські давні пісні та мотиви вони поклали на електронно‑діджейські ритми. Самі «клоци» стверджують, що грають повноцінний рок, точніше «Український обрядовий хіп-хоп дайбоже-етно-чорт».

«Нарешті сталося! Їдемо знайомити з Українським фолк-роком східну Україну! 😉 Давно чекали цього…. Подорож включатиме дві частини. Перша — це поїздка до міст Бахмут, Покровське, Слов’янськ, де відбудуться авторські зустрічі зі студентською молоддю, а також з Українськими вояками. Сподіваємося, наші пісні остаточно переконають юнаків та юнок Сходу України, же наше — краще! Друга частина — це повноцінний виступ просто неба на головній і здоровезній площі Краматорська з нагоди давнього свята, яка в Українській традиціі називається КОЛОДІЙ — по суті, наш стародавній відповідник до того, що нині білше відзначають під маскою Св. Валентина», – повідомляється на офіційній сторінці “Joryj Kłoc” в Фейсбуці.

До речі, у Краматорську гурт виступить вже завтра, 25 лютого.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.


А поділитися?