У потязі, який пасажири блокували біля Львова, збільшать кількість вагонів

logo


До потяга, який 7 травня блокували обурені пасажири у Пустомитах, дочеплять вагони. Таку інформацію повідомив ZAXID.NET начальник служби приміських пасажирських перевезень Сергій Перерва.

«По можливості, поповнимо вагонні склади орієнтовно на вісім вагонів. Хочу пояснити, що немає поїзда, який здійснює рух тільки до одного населеного пункту. Це кільцева система обслуговування, тобто, він курсує до Трускавця, Моршина, селища Шкло. Минулого року на столичному ремонтно-механічному заводі ми відремонтували 20 вагонів, зараз на ремонті перебуває ще з десяток. Їхню видачу плануємо у червні, тоді ж одразу запустимо на лінію у повному складі», ‒ зазначив він.

Також посадовець прокоментував ситуацію із блокуванням електрички «Львів-Трускавець», що відбувалося сьогодні зранку.

«У касах попереднього продажу на цей напрямок продали лише 45 квитків. Рух перекрили майже дві сотні пасажирів, які не змогли поїхати до Львова. Відтак поїзд, який повернувся з рейсового сполучення «Шкло-Львів», прийняли на приміський вокзал і скерували на станцію «Пустомити». Там він забрав пасажирів, які перебували на колії чи на пероні», ‒ пояснив Сергій Перерва.

Нагадаємо, зранку 7 травня, орієнтовно о 8 годині, майже дві сотні пасажирів, які не змогли поміститися у чотири вагони електрички «Трускавець-Львів», на півтора години заблокували залізничну колію на станції «Пустомити». Відтак потяг здійснив вимушену зупинку. На місце інциденту одразу виїхали працівники служби пасажирських перевезень та поліцейські. Відновити рух потяга вдалося через півтора години після блокування.

Це вже не вперше пасажири блокували поїзд на Львівщині. Ввечері 27 квітня впродовж двох годин вони перекривали залізничний рух на станції «Скнилів».