У системі NextBike у Львові можна винаймати велосипед безкоштовно

logo
175884_u_sistemi_nextbike_u_lvovi_mozhna_vinajma.jpeg


Компанія NextBike запровадила нові тарифи та послуги для користувачів муніципальних станцій велопрокату.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua із посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Так, одноразові поїздки стали коштувати вдвічі дешевше, а власники абонементу мають можливість щодня впродовж години користуватись велосипедами безкоштовно.

Зі слів генерального директора NextBike Романа Сав’яка, такі зміни ввели на основі проведеного моніторингу, який показав, що велосипедисти Львова витрачають в середньому 45 хвилин щодня на поїздку до пункту призначення.

Читайте також: Де у Львові можна купити еко-товари. Локації.

Абонемент на місяць коштує 250 гривень, на сезон — 800 гривень. При наявності абонементу, можна годину їздити велосипедом безкоштовно, а кожна наступна година прокату коштуватиме 5 гривень.

Разом із тим, незареєстровані користувачі зможуть винайняти велосипед дешевше: ціна на першу годину використання велосипеда знизили з 50 до 20 гривень, кожна наступна година обійдеться у 50 гривень.

«Через це велосипедна система починає конкурувати з громадським транспортом, але це дуже добре, оскільки буде розвантаження міста, а люди пересідатимуть на велосипеди», – зазначили в компанії NextBike.

Читайте також: Тест: вгадай відомих львів’ян по фото.

Нагадаємо, що близько 10 тисяч львів’ян зареєструвалися у системі NextBike та використовують 24 станції міського велопрокату, які діють по Львову. У компанії також працюють над встановленням додаткових станцій у віддалених районах міста.


А поділитися?Вам має сподобатись...