У суботу перенесуть трамвайну зупинку на Дорошенка

logo
200245_u_subotu_perenesut_tramvajnu_zupinku_na_d.jpeg


Реорганізацію руху на Дорошенка поки що відтермінували.фото: Вячеслав Журба

фото: Вячеслав Журба

На вихідні, 21 липня, планують перенести трамвайну зупинку на Дорошенка ближче до поспекту Свободи. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Впроваджувати реорганізацію руху та пішохідну зону на початку Дорошенка поки що не будуть, оскільки, за словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, наразі затримується доставка світлофорних об’єктів.

Додамо, що минулого тижня у коментарі Tvoemisto.tv, очільник Галицької РА Андрій Зозуля розповів, що цими вихідними планують тестово впровадити реорганізацію руху. Втім її довелося відкласти.

Нагадаємо, рішення про реорганізацію руху на вул. Дорошенка ухвалили торік у травні на засіданні міської комісії з питань безпеки дорожнього руху. Згідно з новою схемою, приватний транспорт рухатиметься по вулиці Гнатюка, далі — Університетською та Словацького в напрямку Головної пошти. У напрямку до центру, як і раніше, їхатимуть по вулиці Коперника. Також лишиться доступним проїзд із вул. Ліста до Костюшка через Банківську. 


А поділитися?