У Жовкві судитимуть підлітків, що жорстоко вбили 17-річного хлопця та виклали фото у соцмережі

logo


Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо трьох підлітків, які жорстоко вбили свого 17-річного знайомого у Жовкві та виклали фото у соцмережі. Тіло хлопця закопали за одним із будинків, його знайшли поліцейські через 11 днів після вбивства.

Про те, що справу передають до Жовківського районного суду, прокуратура Львівщини повідомила 17 липня. Підлітки обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження), ч.4 ст.189 (вимагання) ККУ. Їм загрожує до 12 років тюрми.

Нагадаємо, що вбивство трапилось вночі 13 квітня. Троє підлітків віком 15-17 років у підвалі одного з житлових будинків у Жовкві жорстоко побили 17-річного хлопця, який був винен їм 12 тис. грн. Коли вони побачили, що хлопець не подає ознак життя, винесли його тіло за будинок та закопали. Поліція повідомляла, що вони сфотографували тіло вбитого хлопця та опублікували у одній з соцмереж.

Саме після публікації фотографії, 24 квітня поліція почала перевіряти інформацію про вбивство. Тіло хлопця знайшли, а трьох неповнолітніх затримали. Під час допиту вони зізнались, що вбили хлопця через борг.