Учні одного ліцею забрали всі головні нагороди Львівської шкільної ліги з легкої атлетики

logo


У Львові визначили переможців і переможниць спортивної шкільної ліги з легкої атлетики 2023/2024. Серед юнаків і дівчат за загальнокомадним результатом найкращими стали учні одного навчального закладу – ліцею № 18.

У цьомунавчальному році змагання шкільної ліги з легкої атлетики відбулися вперше. Їх провели серед юнаків та дівчат двох вікових категорій: 6-7 та 8-9 класів. У районному етапі шкільної ліги з цього виду спорту взяли участь більше 1550 учнів.

«Міський етап з легкої атлетики серед дівчат і хлопців, не зважаючи на не дуже сприятливі погодні умови, відбувся дуже масштабно: різні дисципліни, десятки учасників, сотні вболівальників. Емоції дітей, їх відгуки про шкільні ліги нас дуже мотивуютьрозвиватись, ставати ще кращими», – розповів Віталій Коваленко, координатор проєкту Львівських шкільних спортивних ліг.

У міському етапі взяли участь 24 команди – 12 у категорії 6-7 класи та 12 у категорії 8-9 класи.

Команди 6-7 класів змагалися у легкоатлетичній естафеті: кожен учасник естафети подолав 200 метрів. Відтак дівчатами-переможницями цих змагань стали учениці школи № 54 (Панди), а серед хлопців найкращими виявились учні школи № 29 (Білі акули).

Команди 8-9 класіборолися аж у 6 різних дисциплінах: біг на 60, 300 та 600 метрів, стрибки у довжину та у висоту і метання м’яча. Тут команди-переможців обирали за підсумком всіх індивідуальних перемог. Так співпало, що і серед дівчат, і серед хлопців найкращими стали учні ліцею № 18 (Білі лелеки), тому обидва кубки поїхали в один навчальний заклад.

«Ми дуже задоволені результатом нашої команди, і команди наших хлопців. Ми багато тренувались, розраховували на медалі і раді, що показали гідні результати.Дуже собою пишаємось. Дякуємо тренерам, вчителям, які нас готували, і Збройним силам, завдяки яким такі змагання вдалося провести», – поділилась враженнями Тетяна Корабльова, учениця 9 класу ліцею №18, учасниця змагань з легкої атлетики.

Цікаво, що сьогодні переможців ліги у рідній школі зустріли бурхливими оваціями. Діти організувати символічний «коридор пошани», тож переможці відчули себе справжніми чемпіонами Львова.

«Емоції від цих ліг переповнюють і нас, і вчителів, і учнів. Цедуже важливо, адже залученість школяів до спорту – це, в першу чергу, про їхнє здоров’я і якість їхнього життя. Ми хочемо, щоб наші діти були здоровими, тому робимо все можливе, щоб прививати їм любов до спорту», – наголосив Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

З переліком всіх переможців міського етапу шкільної ліги з легкої атлетики можна ознайомитись нижче (у додатку).

Довідка

Львівські спортивні шкільні ліги – це спортивні змагання,розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проєкту – створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл Львівської міської територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Станом на сьогодні вже відбулись фінальні змаганнях ліг з баскетболу, волейболу і легкої атлетики. Попереду ще фінали з флорболу, черлідингу та футбалу.

Читати далі

Tuesday April 23rd, 2024

У Волицькій школі на Яворівщині учні, педагоги та батьки спільно плетуть маскувальні сітки для Воїнів

Saturday April 20th, 2024

На Львівщині прикордонники відвідали Львівський національний університет природокористування

Saturday April 20th, 2024

Львівʼянин хотів втекти у Молдову, але зламавногу. Відео

Saturday April 20th, 2024

Пасажирам у Львові нагадують, на що слід звертати увагу при оплаті за проїзд готівкою

Friday April 19th, 2024

На Золочівщині горіли дві будівлі

Wednesday April 17th, 2024

Львівські десантники отримали Пульстрон від «Повернись живим» і ОККО

Wednesday April 17th, 2024

На Львівщині відбудеться фестивалькрафтових виробників

Monday April 15th, 2024

На кордоні з Польщею прикордонники затримали розшукованого чоловіка

Sunday April 14th, 2024

У Львові горів заклад громадського харчування

Sunday April 14th, 2024

19 пожеж сухої трави за добу погасили рятувальники Львівщини