Урядовий комітет схвалив передачу Дубневичам 10 га лісу біля Львова для піщаного кар’єру

logo


У четвер, 18 жовтня, урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності підтримав передачу земельної ділянки площею 9,98 га у Пустомитівському районі в оренду ТзОВ «Агропромислове підприємство «Львівське», власниками якого є народні депутати Богдан і Ярослав Дубневичі.

Вкрита лісом ділянка розташована поблизу села Давидів і поки що перебуває в користуванні державного підприємства «Львівське лісове господартво». Неподалік від місця розробки піщаного кар’єру розташована база відпочинку «Львівська Швейцарія».

Ділянка, на якій фірма братів Дубневичів розширюватиме піщаний кар’єр (фото Google Maps)

Згідно з проектом розпорядження Кабміну, на місці лісових насаджень «Агропромислове підприємство «Львівське» розширюватиме піщаний кар’єр. Фірма Дубневичів має відшкодувати лісгоспу втрати та збитки, що будуть завдані внаслідок вилучення і передачі земельної ділянки.

За інформацією прес-служби ЛОДА, на засіданні урядового комітету проект розпорядження про передачу земель представив перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський. Після того, як члени комітету підтримали передачу земель, відповідне розпорядження має підписати прем’єр-міністр Володимир Гройсман.