Уже витратили понад 21 мільйон гривень: у Давидові завершують реконструкцію басейну

logo


МІСТО

Роботи розпочали у 2018 році

Усі фото Galnet надала Христина Кучак

У Давидові завершують реконструкцію басейну ДЮСШ «Тризуб плюс», що на вулиці Галицькій. У коментарі Galnet начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Давидівської громади Павло Томич розповів, що роботи планують завершити цього року.

Зараз укладають облицювальну плитку. Чашу басейну укладають мозаїкою. На першому поверсі облаштовують рецепцію, роздягалки та вбиральні. Ще мають налаштувати системи вентиляції та опалення, і це все будуть тестувати, – пояснює очільниця відділу культури та інформаційної політики Давидівської ОТГ Христина Кучак. 

Реконструкцію басейну у Давидові розпочали у 2018 році. Відтоді виконали такі роботи: перекрили дах, зробили новий фасад і утеплили його, замінили вікна та двері. Також встановили вентиляційну та фільтраційну систему для басейну. На території навели благоустрій – замостили бруківку, облаштували стоянки для паркування.

Основне завдання басейну – приймати уроки фізкультури всіх діток громади, які тут будуть займатися. Також зараз обговорюють, щоб ввечері жителі громади змогли плавати тут за абонементом, – розповіла Христина Кучак.

На реконструкцію басейну у Давидові витратили 21 мільйон 154 тисяч гривень, однак потрібно ще близько 5 мільйонів гривень.   

З’явилося багато нових витрат, а саме: на обладнання, меблі, додаткову фільтрацію води, озеленення території, сигналізацію і відеоспостереження, – пояснив начальник відділу економічного розвитку торгівлі та інвестицій Давидівської громади Павло Томич.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.