В Червонограді піднімають ціни на проїзд у громадському транспорті

logo


В Червонограді піднімають ціни на проїзд у громадському транспорті

23 Квітня, 13:41

logo-black

В Червонограді піднімають ціни на проїзд у громадському транспорті

У Червонограді з 1 травня піднімається ціна на проїзд в
автобусах. Таке рішення сьогодні, 23 квітня, прийняли під час чергового засідання виконкому. На маршрутах загального користування № 2, 3, 4, 4а, 5, 5а проїзд коштуватиме 15,00 грн.

Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марта Віщук розповіла LMN, чому вирішили підняти тариф.

«Першочерговими умовами піднімання цін було покращення автотранспорту, а
також у звʼязку з економічно обґрунтованими показниками. Хочу зазначити що в нас немає комунального транспорту, весь транспорт є приватний. Якщо бізнес пише клопотання і дає економічно обґрунтовані показники, то ми маємо на них реагувати. Якщо ми хочемо, щоб якість транспорту була краща, щоб поновлювався автопарк, то маємо прислухатися до того, що говорить перевізник. Зараз є значне покращення. Є ряд показових пріоритетів, які зараз наші користувачі можуть отримати і відчути на собі»,- каже
Марта Валеріївна.

Також Марта Віщук додала, що востаннє тариф піднімали три роки тому. 

“Такі міста, до прикладу, як Стрий чи Дрогобич, вже три роки їздять по 15 грн, а Червоноград ще їздив по 10 грн”, – наголосила посадовиця.

Під час засідання виконкому представник перевізника «Автолайн» Андрій Турколяк повідомив, що для пенсіонерів по місту
залишиться тариф 10 гривень. А от на маршруті №5 знижки для пенсіонерів не передбачаються, сказав представник перевізника «АТП-14628» Петро Клюс.

Тарифи на маршрутах до Гірника та Соснівки залишаться незмінними – члени виконкому не підтримали проекти рішень про перегляд тарифів.