В маршрутках могли неправомірно підняти ціни за проїзд

logo
62665_v_marshrutkah_mogli_nepravomirno_pidnjati.jpeg


До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка переконує, що підняття тарифів на проїзд в маршрутних таксі – неправомірне і необгрунтоване. 

ОСЬ СКАРГА:

Доброго дня! Чому піднялись тарифи у приміських і міжміських маршрутках. На основі якого рішення і чому не брали до уваги  думки людей. Адже практично одиницям підняли мінімальну заробітну плату. Люди, які проживають в селі і не мають змоги по місці проживання влаштуватись на роботу, змушені добиратись до міст, де хоч там зможуть влаштуватись на якусь роботу, що заробити кошти на “виживання”. Адже зараз ціни на все дуже зросли.

Тут і перевізники не барились і почали встановлювати тарифи на проїзд, який кому вигідно. Люди, які добираються до місця праці по 50-70 км. в одну сторону на день,не мають змоги заплатити  такі кошти, так як із місячної зарплати за проїзд їм потрібно оплатити більшу половину коштів.

А харчі, опалення, світло, вода… Не говорячи уже й про одяг. Таким підняттям цін влада заганяє людей у глухий кут, люди в подальшому будуть вимушені залишити роботу, бо до підняття цін на проїзд люди добирались до роботи, щоб вижити. А після підняття цін їм просто стане взагалі без потреби добиратись на роботу,так як зароблених коштів на виживання не буде вистачати. Прохання владу переглянути погляди на підняття цін на проїзд і поставити себе на місце простих людей і ввійти в ситуацію людей.

Наприклад від села Грусятичі Жидачівський район до м.Львова приблизно 56 км. Вартість проїзду  до підняття цін до 17 січня 2017 року становила 22грн.

Після 17 січня 2017 року в маршрутках за вартість проїзду одні водії вимагають 25 грн в одну сторону, інші 27 грн., не маючи на підняття цін водії жодного документа. Здаєть і не на багато, але якщо порахувати за місяць… А біля кутка споживача в деяких маршрутках просто прикріплене набране оголошення про підняття цін з 17 січня 2017 року з підписом Адміністрація. Прохання  владу Жидачівського району переглянути свої рішення і повернути попередні тарифи  на проїзд. Адже маршрутки ходять не регулярно, в маршрутках дуже холодно і по відношенні ціни до відстані це дуже дорого. Прохання звернути увагу на простих людей і допомогти. Адже така ситуація не тільки у Жидачівському районі і прості люди просто не мають змоги, щось вдіяти.

Адже практично всі хто затверджував рішення про підняття цін на проїзд в маршрутках і не їздять,. Достатньо хоча б одного тижня, щоб зрозуміти простих людей. Можливо це звернення і не буде розглянути. Але, якщо  хоч в когось залишилось  крапелька відповідальності за людей, то ввійдіть в ситуацію простого народу!Щиро надіюсь, що це звернення допоможе простим людям”.

Контакт для журналістів:

manenka_ia @ukr.net


А поділитися?