В трамваях Львова можна розрахуватися банківською карткою

logo
188006_v_tramvajah_lvova_mozhna_rozrahuvatisja_b.jpeg


16.05.2018, 17:03

трамвай, банковская карточка, валидаторУ львівських трамваях встановили термінали для оплати проїзду. За допомогою банківської картки у 10 вагонах можна розрахуватись без готівки. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Десять терміналів для безготівкового розрахунку обладнали у новеньких трамваях фірми “Електрон”, які курсують за маршрутами №8, 9 та 1. Проект ЛКП “Львівелектротранс” втілив у партнерстві з Mastercard, “Ощадбанком”, управлінням ІТ міської ради за підтримки компанії VVM Group.

Для оплати проїзду пасажиру потрібно піднести картку чи платіжний пристрій до терміналу і дочекатись звукового й світлового сигналу. Після підтвердження оплати, термінал видає квиток.

“Що в Лондоні, що у Львові, той самий процес. Ми сьогодні показуємо те, що буде у Львові, коли запрацює електронний квиток в повному об’ємі. Зайшов, приклав карточку, ніякої готівки, ніяких зловживань. Це перші надсучасні валідатори, які встановлені на наших трамваях. Не є таємниця, що ми маємо в перспективі мати 3 тис. валідаторів у Львові, коли запрацює електронний квиток”, – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Пасажиру не потрібно квиток компостувати, дійсний він буде впродовж години. Також за допомогою спеціальної кнопки, яка розташована на пристрої, можна придбати пільговий квиток.

“Валідатори, які ми встановлюємо, паперу вистарчає трохи більше, ніж на 500 квитків. Але його достатньо легко можна замінити. Це звичайний, як у касах касири змінюють. Це достатньо просто робиться”, – зазначив директор із розвитку бізнесу Mastercard в Україні Сергій Францішко.

Найближчим часом у трамваях доставлять ще 10 таких терміналів.

Во львовских трамваях установили терминалы для оплаты проезда. С помощью банковской карты в 10 вагонах можно рассчитаться без наличных. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Десять терминалов для безналичного расчета оборудовали в новеньких трамваях фирмы “Электрон”, которые курсируют по маршрутам №8, 9 и 1. Проект ЛКП” Львовэлектротранс “воплотил в партнерстве с Mastercard,” Сбербанком “, управлением ИТ городского совета при поддержке компании VVM Group.

Для оплаты проезда пассажиру нужно поднести карту или платежный устройство к терминалу и дождаться звукового и светового сигнала. После подтверждения оплаты, терминал выдает билет.

“Что в Лондоне, во Львове, тот же процесс. Мы сегодня показываем то, что будет во Львове, когда заработает электронный билет в полном объеме. Зашел, приложил карточку, никакой наличности, никаких злоупотреблений. Это первые сверхсовременные валидаторы, которые установленные на наших трамваях. Не секрет, что мы имеем в перспективе иметь 3 тыс. валидаторов во Львове, когда заработает электронный билет “, – рассказал мэр Львова Андрей Садовый.

Пассажиру не нужно билет компостировать, действительный он будет в течение часа. Также с помощью специальной кнопки, расположенной на устройстве, можно приобрести льготный билет.

“Валидаторы, которые мы устанавливаем, бумаги хватает чуть больше, чем на 500 билетов. Но его достаточно легко можно заменить. Это обычный, как в кассах кассиры меняют. Это достаточно просто делается”, – отметил директор по развитию бизнеса Mastercard в Украине Сергей Францишко .

В ближайшее время в трамваях доставят еще 10 таких терминалов.


А поділитися?