Ветерани війни на Львівщині, які займаються агровиробництвом отримали фінансову підтримку

logo


Відбулось перше засідання комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівськійобласті.Ветерани війни на Львівщині, які займаються агровиробництвом отримали фінансову підтримку

Засідання відбулось під головуванням заступниканачальника Львівської ОВА Юрія Бучка.

На засіданні були розглянуті 3 заявки сільськогосподарських виробників – учасників бойових дій на отримання фінансової підтримки у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів.

Право на одержання кредитних коштів надали 2 ветеранам в сумі 1,4 млн гривень. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення проведення комплексу польових робіт у 2024 році та придбання основних засобів.

«У поточному році з обласного бюджету виділили 10,2 млнгривень на підтримку сільського господарства. Головний акцент зробили на підтримку та розвиток ветеранського аграрного бізнесу через пільгове кредитування під 3% річних та кооперацію. Це важливий крок у підтримці учасників бойових дій, які знаходяться в процесі відновлення та реабілітації», – зауважив Юрій Бучко.

Сільське господарство може стати не лише джерелом доходу для ветеранів, а й сприятиме їхньому фізичному та психологічному відновленню. Важливою складовою є підтримка учасниківбойових дій після повернення до мирного цивільного життя, а програма фінансової підтримки аграрного бізнесу є частиною цього процесу.