Відбулась обласна спортивно-патріотична теренова гра «Легенда УПА 2017»

logo
148328_vidbulas_oblasna_sportivno_patriotichna_t.jpeg


Цими вихідними відбулась обласна спортивно-патріотична теренова гра «Легенда УПА 2017», яку цього року присвятили українському художнику, члену ОУН Нілу Хасевичу. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА, пише – Lviv.tv.

Головна мета заходу вже протягом трьох років залишається незмінною – показати патріотичний дух, продемонструвати ази військової справи, залучити школярів до активного способу життя, познайомити однодумців, які прагнуть працювати в громадському молодіжному середовищі.

На цьогорічних змаганнях учасники змагалися на різноманітних етапах, серед яких смуга перешкод, альп- та велоетапи, перетягування канату, брейн-ринг, квест, теренова гра, та ін.

«Ми приємно вражені дисциплінованістю, фізичною та моральною витримкою учасників. Всі проявили себе достойно та гідно, як справжні патріоти, незважаючи на всі випробування. Проте, найприємнішим було те, що школярі їхали додому веселими та задоволеними», – розповідає комендант гри Микола Тинський.

За результатами змагань переможцями теренової гри «Легенда УПА імені Ніла Хасевича» стали школярі Пустомитівської школи. Проте, усі учасники були нагороджені сертифікатами та цінними призами.

Організатором заходу є «Молодіжний Націоналістичний Конгрес-Львів» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?Вам має сподобатись...