Вихованці МСК «Кіцмань» привезли десять перемог з Відкритого кубку гладіаторів з кікбоксингу WAKO

18-19 лютого в місті Борислав Львівської області проводився Відкритий кубок гладіаторів з кікбоксингу WAKO. Активну участь у ньому взяли юні, але вже титуловані кікбоксери МСК «Кіцмань», які займаються в тренера Сергія Хрептуна.

Честь Буковини і Кіцманщини захищали 10 спортсменів (семеро з нашого району, троє – з міста Чернівці). Усі кікбоксери, виступаючи в розділах лоу-кік та фул-контакт, показали чудову боротьбу. Тож МСК «Кіцмань» впевнено посів перше командне місце. Аж восьмеро з наших юних земляків здобули перші місця у своїх вікових категоріях, ще двоє спортсменів посіли другі сходинки.

Переможцями Відкритого кубку гладіаторів з кікбоксингу WAKO стали Едуард Мельничук, Ярослав Лікар, Сергій Руснак, Андрій Руснак, Ілля Мільський, Віктор Лікар з нашого району і Нікіта Тарасюк та Олександр Семенко з Чернівців. Другі місця у Максима Ковальчука (м.Чернівці) та Станіслава Зеліска (Кіцманщина).

На досягнутому спортсмени аж ніяк не зупиняються. Знову вийти на ринг їм випаде вже наприкінці цього тижня. Адже цими вихідними молодші вихованці МСК «Кіцмань» (2003-2004 р.н.) візьмуть участь у першості області з боксу, де буде здійснюватися відбір на зональний чемпіонат України. Інші кікбоксери виступлять на Кубку України з кікбоксингу, що проводитиметься в Хмельницькому, де паралельно пройде і Всеукраїнський турнір з кікбоксингу «Поділля». Бажаємо успіху і нових перемог!