Військовий розніс “мотиваційний” ролик Львівського ТЦК про мобілізацію: реакція Мережі

logo


Користувачі розділилися на два табори.

Військовий та відеограф Ельдар Сарахман жорстко висловився про “мотиваційний” ролик Львівського ТЦК та СП про мобілізацію.

Відповідний
допис він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“На кого розраховане це смішне кіно? Скільки можна гасити пожежу каністрами з бензином?” — написав він.

Користувачі не забарилися з реакцією та розділилися на два табори: комусь ролик сподобався, а хтось, мʼяко кажучи, не в захваті.

Скриншот коментарів / ©

Скриншот коментарів

Скриншот коментарів / ©

Скриншот коментарів

Скриншот коментарів / ©

Скриншот коментарів

Скриншот коментарів / ©

Скриншот коментарів

Що відомо про ролик

Львівський ТЦК та СП
опублікував мотиваційний відеоролик для заохочення мобілізації. Слоган кампанії: “Якщо не долучитися до свого війська, доведеться воювати в чужому. Ставай на захист України сьогодні!”.

На кадрах показано альтернативне майбутнє. Українці називають різні причини, чому не можуть чи не хочуть служити в армії. Проте
виявляється, що їх мобілізують не до ЗСУ, а до російської армії, і “співбесіду” проводить окупант з символікою “Z”. Як наслідок, росіяни вже нікого не слухають і забирають до лав своєї армії всіх.

“Коли ворог прийде у твій дім, він не ставитиме запитань — він віддаватиме накази”, — йдеться у підписі до відео.

Читайте провідні новини дня:

Новий наступ Росії: напрямки, строки та цілі – що про це кажуть західні лідери та військовіЧому Росії вдалось знищити ТЕС, яка “була захищена на 100%”:
експерт вказав на нюансиВилучення автівок, покарання для ухилянтів та повістки по-новому: що змінить закон про мобілізацію