Викрадачам ноутбука загиблого співака Владіслава Левицького оголосили вирок

logo
66311_vikradacham_noutbuka_zagiblogo_spivaka_vl.jpeg


Анатолію Селіванову та Олександрові Омельченку, які вкрали ноутбук та прикраси з машини загиблого у ДТП львівського співака Владіслава Левицького, винесли вирок. Галицький районний суд м.Львова призначив Анатолію Селіванову покарання у виді 8-ми років позбавлення волі, Олександрові Омельченку – 3-х. Селіванов уже був засуджений, Омельченко постав перед судом вперше.

Нагадаємо, Владіслав Левицького, його рідна сестра та племінниця загинули в аварії ввечері 2 липня 2015 року поблизу Золочева. Легковик співака зіштовхнувся із фурою.

Згодом друг загиблого співака Тарас Гаврик повідомив, що після аварії з розбитого автомобіля було викрадено ноутбук MacBook Pro з неопублікованими піснями Владіслава Левицького. Також з розбитого автомобіля зловмисники вкрали прикраси загиблих.

Згодом ноутбук знайшовся в одному з львівських ломбардів. Друзі викупили MacBook із неопублікованими піснями за ₴7 тис.

Нагадаємо також, що 30 серпня 2016 року Золочівський районний суд оголосив вирок у справі ДТП, у якій загинув співак Владіслав Левицький разом із сестрою та її 7-річною донькою. Водію вантажівки присудили 6 років і 6 місяців позбавлення волі, а також позбавили права керування авто.


А поділитися?