Влада закликає львів’ян бути обережними

logo
169763_vlada_zaklikae_lviv_jan_buti_oberezhnimi.jpeg


Новини, 12.02.2018

12.02.2018, 14:31

газВлада закликає львів’ян бути обережними. Причина – стрімке зростання у лютому кількості випадків порушення правил безпеки при експлуатації пічного і газового опалення. За інформацією Львівської облдержадміністрації, ісього від початку 2018 року в області через отруєння чадним газом постраждало 66 осіб, з них – 26 дітей.

“Надзвичайники радять уважно стежити за роботою газового обладнання в оселі та на прилеглій території, а при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104””, – повідомили в ОДА.

Власти призывают львовян быть осторожными. Причина – стремительный рост в феврале количества случаев нарушения правил безопасности при эксплуатации печного и газового отопления. По информации Львовской облгосадминистрации, исього от начала 2018 года в области из-за отравления угарным газом пострадали 66 человек, из них – 26 детей.

“Чрезвычайники советуют внимательно следить за работой газового оборудования в доме и на прилегающей территории, а при малейших признаках неполадок обращайтесь в аварийную службу по телефону “104”, – сообщили в ОГА.

Соцсети

Погода


А поділитися?