Во Львове оштрафовали организатора мини-завода по производству «липового» кофе

logo


8 августа 2018 | 17:36 0 28

Организатор подпольного завода по изготовлению фальсифицированного кофе заплатит 25,5 тыс. гривен штрафа за использование чужого знака для товаров. Об этом сообщает департамент защиты экономики Нацполиции.

Житель Львова организовал «завод» в собственном доме на втором этаже, куда можно было попасть только с помощью лифта.

Мощность мини-завода достигала около 1 тыс. пачек кофе в сутки. Сбывал поддельный кофе преимущественно на рынках, в небольших магазинчиках и через Интернет.

В ходе обысков полицейские изъяли оборудование для производства и упаковки кофе, более 19 тыс. упаковок готовой к реализации продукции, почти 100 кг сырья, бумажную тару, а также 17 тыс. гривен, вырученных от незаконной деятельности.

Железнодорожный районный суд Львова признал мужчину виновным по ч.1 ст.229 УК и оштрафовал его на 25,5 тыс. гривен.

Львів: засуджено організатора міні-заводу з виготовлення фальсифікованої кави

НОВИНИ З РЕГІОНІВЛьвів: засуджено організатора міні-заводу з виготовлення фальсифікованої кави Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими поліції Львівщини під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили та припинили виготовлення та продаж фальсифікованої кави. Правоохоронці встановили особу організатора підпільного виробництва, місце розташування міні-заводу та канали збуту підробки.Як з’ясувалося, 45-річний львів’янин облаштував «підприємство» у власному домогосподарстві на другому поверсі будинку, куди можна було потрапити лише за допомогою ліфту.Потужність міні-заводу сягала близько тисячі пачок кави на добу. Збут проводився через підставних осіб та спеціальний «офіс продажів», який облаштував зловмисник. Підроблена кава реалізовувалась переважно на ринках та у невеликих крамничках. Крім того, робота з клієнтами проводилась через мережу Інтернет.Під час санкціонованих обшуків поліцейські вилучили обладнання для виробництва та пакування кави, понад 19 тисяч упаковок готової до реалізації продукції, майже 100 кілограмів сировини, паперову тару, а також 17 тисяч гривень, виручених від незаконної діяльності.Власники торговельного знаку підтвердили заподіяння їм значних збитків внаслідок реалізації фальсифікованої кави.Залізничний районний суд міста Львова визнав винним організатора незаконного виробництва за ч.1 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару). Йому призначене покарання у вигляді штрафу в розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25 тисяч 500 гривень.МВС УкраїниНаціональна поліція УкраїниГоловне управління Національної поліції у Львівській області#Львів #мінізавод #фальсифікат #кава #суд #злочин #новини #МВС #МВД #ДЗЕ #департаментзахистуекономіки #захистекономіки #захист #економіка #НПУ #національнаполіція #поліція

Gepostet von Департамент захисту економіки Національної поліції України am Mittwoch, 8. August 2018

Больше интересного – в нашем Telegram-канале