Водій маршрутного автобуса на Львівщині виштовхав із салону доньку загиблого воїна АТО (відео)

logo


Інцидент стався в рейсовому автобусі сполученням Бітля–Львів - Водій маршрутного автобуса на Львівщині виштовхав із салону доньку загиблого воїна АТО (відео)

Інцидент стався в рейсовому автобусі сполученням Бітля–Львів

Ілюстративне фото

Водій маршрутного автобусу на Львівщині відмовився перевозити за посвідченням доньку загиблого воїна АТО Діану Мінько і вигнав її з автобуса. Як повідомляє сайт molbuk.ua, інцидент стався в рейсовому автобусі сполученням Бітля–Львів.

Пригода викликала шквал обурення в мережі. Батько дівчини Микола Мінько загинув 6 квітня 2015 року у селищі Борівське поблизу Сєвєродонецька.

Дівчина розповіла, що, коли вона зайшла в автобус й показала водієві посвідчення «члена сім’ї загиблого», той вигнав її з салону.

«Коли я зайшла в маршрутку і показала цьому водієві посвідчення, він сказав до мене: «Та йди звідси з тим посвідченням». Я перепрошую, куди йти? Що я вам такого зробила? Ви мене на горбі везете? І це вже не перша така ситуація!» – написала дівчина.

Мінько додала, що віддала б усе, щоб її батько був живий, а вона не мала такого посвідчення.

«Шановний пане водій, якщо ви зараз це читаєте, то я хочу Вам побажати, щоб ваші діти ніколи не мали такого посвідчення, як маю я. Бувайте здорові і вдалих пошуків роботи», – підсумувала дівчина.

Раніше повідомлялося, що у Кропивницькому колишні бійці полку «Азов», третього полку 55 артилерійської бригади та інших добровольчих підрозділів покарали водія маршрутки №113, який відмовився безкоштовно везти ветерана АТО. 18 ветеранів одночасно сіли до маршрутки №113 на кінцевій зупинці і їздили з водієм на всьому маршруті безкоштовно.