Що можна подивитися у львівському театрі Заньковецької: добірка подій у січні

logo


Пропонуємо переглянути, які вистави можна буде побачити у січні у львівському театрі Марії Заньковецької. 

У січні у театрі Марії Заньковецької у Львові, що розташований на вулиці Лесі Українки, 1, можна побачити низку вистав. Кореспондентка 032.ua пропонує дізнатися, що покажуть цього місяця та публікує добірку подій. 

“Попелюшка”

Є можливість побачити відому виставу “Попелююшка”в інсценізації Л. Кічури, О. Галканової-Лань. У театрі цікаво відтворюють образ головнох героїні, її зображують як розумну дівчину, що готова боротися за своє щастя і за жодних обставин не миритися із гіркою долею. Це чудова нагода поринути у дитинство та переглянути казку про пренцесу. 

"Попелюшка", Фото: zankovetska.com.ua

“Попелюшка”, Фото: zankovetska.com.ua

“За двома зайцями”

Покажуть також популярну тематичну виставу “За двома зайцями”, яка подобається багатьом глядам. У сюжеті – він любить шик та красиве вбрання, справляти враження і вражати своїми галантними манерами. Вона “бридка як жаба”, але мріє про привабливого “кавалера”. Щастю Проні Прокопівни немає меж, її покохав найкрасивіший хлопець на Подолі. Насправді Свирид Петрович брехун та банкрут, щоб сплатити кредиторам він вирішив вигідно одружитися з Пронькою. 

"За двома зайцями", Фото: zankovetska.com.ua

“За двома зайцями”, Фото: zankovetska.com.ua

“Різдвяна ніч”

У театрі покажуть також тематичну музичну виставу “Різдвяна ніч” зі збірки “Вечори на хуторі біля Диканьки”. Це відома історія, яку багато пам’ятає з дитинства. Глядачі матимуть можливість поринути у диво. Оксана чекатиме черевички від цариці, а Вакула спіймає чорта за хвоста, щоб прихилити до себе чорноброву красуню, чорт вкраде місяця, а Чуб і компанія сидітимуть у мішках у звабливої Солохи. 

"Різдвяна ніч", Фото: zankovetska.com.ua

“Різдвяна ніч”, Фото: zankovetska.com.ua

“Сватання на Гончарівці” 

У січні також є можливість побачити відому комедію у двох частинах – “Сватання на Гончарівці”. Це яскрава вистава з українським гумором та традиціями. Зображують вродливих дівчат, мужніх хлопців, можна буде побачити запальні танці та співи, відчути справжній вир емоцій із легендарною виставою.  

"Сватання на Гончарівці"

“Кассандра”

У театрі також можна буде насолодитися виставою “Кассандра”. Вона про те, що 10 років триває облога Трої, гинуть герої та вояки по обидва боки. У місті є людина, що може зупинити смерть – це Кассандра, але її дар віщування для неї прокляття. Жінці ніхто не вірить і вважають винною в усіх нещастях. Ця п’єса розповідає історію про те, що відстоювати свою правду іноді бракує сил і віри.

"Кассандра", Фото: zankovetska.com.ua

“Кассандра”, Фото: zankovetska.com.ua

Фото на головній: zankovetska.com.ua