З відреставрованого фасаду на вулиці Івана Франка у Львові вкрали пам’ятну табличку

logo


МІСТО

Усіх, хто помітив її на місцях перепродажу, просять зголоситися

Фото: Galnet

Днями з відреставрованого нещодавно фасаду будинку на вулиці Івана Франка, 43, вирвали табличку. Про це повідомила начальниця управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко:

Як десь побачите на базарі таку табличку, дайте знати: її вирвали з нещодавно відреставрованого фасаду на вул.Франка, 43. На знимці вона ще не відчищена, мабуть, треба було забілити, а не реставрувати, то наступні покоління львівян її б побачили, – пише Онищенко.

Вона також додала фотодоказ крадіжки і старе, ще до реставрації, фото таблички:

Фото: Лілія Онищенко

Фото: Лілія Онищенко

Нагадаємо, реставрацію удинку на вулиці Івана Франка, 43 завершили у березні цього року. З міського бюджету на відновлення виділили 2 мільйони 700 тисяч гривень. Реставрували фасад увесь 2020 рік, але з балконом не встигли. Роботи припинили через холоди, тож завершили їх уже на початку 2021-го – у теплу пору. Реставрацію виконали скульптори фірми “Ренесанс”. Подивитися, як виглядає відреставрований фасад, можна ТУТ. 

Додамо, що будинк на Франка, 43 – це триповерхова кам’яниця, збудована у 1897–1898 роках у необароковому стилі. Автор скульптур, львівський скульптор Броніслава Солтис, виконав їх в останні роки XIX століття.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.