Заарештували та вручили повістку пішоходу, що порушив ПДР: скандал у Львові

logo


Самосуд на Львівщині призвів до виплати постраждалому громадянину 20 000 грн. Львівський поліцейський затримав пішохода, одягнув на нього наручники, привіз до фільтраційного центру, вручив повістку та оштрафував на 255 гривень. Однак пішохід виявився невинним, а тому суд компенсував йому кошти.

Заарештували та вручили повістку пішоходу, що порушив ПДР: скандал у Львові

Інциденттрапився 5 жовтня у Львівській області. Громадянин вигулював собаку, до нього підійшли представники правоохоронних органів та потребували документи. В чоловіка при собі їх не було, а тому поліціянти почали з ним грубо спілкуватись, одягом наручники та повезли до фільтраційного центру. Весь час представники правоохоронних органів грубили чоловіку та погрожували повісткою. В дільниці чоловіку виписали штраф та повістку, а потім відпустили додому.

Після цього громадянин звернувся із позовноюзаявою до суду. Він просив стягнути з держави на його користь 100 000 гривень як компенсацію моральної шкоди. Чоловік пояснив, що після такої «пригоди» в нього погіршилось здоров’я і йому довелось викликати карету швидкої.

Городецький районний суд Львівської області дійшов висновку, що немає доказів щодо порушення громадянином ч.1 ст.127 КУпАП, котру інкримінували поліціянти. Суд скасував даний штраф, а також погодив виплату чоловіку 20 000 грн моральної шкоди.

Бровченко Володимир

Бровченко Володимир

Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.