Захисник зі Львівщини отримав нагороду від Президента

logo


Захисник зі Львівщини отримав нагороду від Президента

Святослав Паламар – учасник оборони Маріуполя під час великого російського вторгнення в Україну.

Захисник зі Львівщини отримав нагороду від Президента

Читайте також

Як
повідомляє пресслужба Львівської ОВА, Орденом Данила Галицького нагороджено Святослава Паламара «Калина», заступника командира «Азов» Національної гвардії України.

Указом Президента України від 17 квітня 2022 року Святослав Паламар нагороджений Орденом за особистий внесок в обороні та розбудові України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.

Святослав Паламар народився в Миколаєві (Миколаївська громада). На
війні з початку серпня 2014 року. Учасник оборони Маріуполя під час російського вторгнення в Україну. Герой України.

Читайте також

Головні статті

18:54

Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку
заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.

Новини28.08.2023

09:05

Українські лікарі, які рятують сотні життів, більше не будуть відзначати професійний день із тими, хто щодня вбиває мирне
населення. 27 липня – це новий день, коли українці віддаватимуть шану героїчним медикам, хоробрим і незламним, які щодня під сиренами та вибухами рятують інших.

27.07.2023

21:36

Цю тижневу аналітику можна зробити із колажу фотографій. Фотографій як світової, так і української політики.

Новини19.06.2023

20:30

Нам приємно підбивати проміжні підсумки наших прогнозів.
Оскільки той загальний тренд, який вимальовується і реалізовується у ситуації, не лише дає приводи для оптимізму, а й дозволяє моделювати найнесподіваніші версії, які, як упродовж уже 11 місяців нашої роботи були нами описані, неодноразово знаходили своє відображення у житті.

Новини05.06.2023