Заклади освіти Львівщини прийняли понад три сотні дітей зі сходу та центру України

logo


image

За кілька днів обласні заклади освіти прийняли понад три сотні дітей зі сходу та центру України. Навчально-реабілітаційні центри та санаторні школи області котрий день приймають дітей, які приїжджають із Києва, Маріуполя, Краматорська та інших гарячих точок держави.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com

«Діти мають бути в безпеці наскільки це можливо. Педагоги у школах готові піклуватися про них. Тому скільки часу буде потреба, стільки ми будемо приймати наших дітей», – розповів директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олег Паска.

Діти із Сєвєродонецька прибули у Львівську загальноосвітню санаторну школу №1 ще у п’ятницю. Після важкої дороги та всіх переживань на них чекали зручні ліжка, гаряча їжа та опіка від педагогів.

«Дітлахи збентежені та дезорієнтовані, але уже відпочили та позбирали думки докупи. Кажуть, у Львові їм дуже подобається. Усі вони сироти. Від завтра маємо намір розпочати для них навчання, аби трохи відволіклись та мали заняття», – розповів директор школи Орест Іваськів.

Наразі у школі всього достатнього. Допомагають волонтери, приносять одяг, продукти та усе необхідне. Подібна ситуація і в інших школах, які приймають дітей.

«У школі залишилось лише четверо дітлахів, які тут навчались, та їхні брати-сестри. З хвилини на хвилину очікуємо сорок дітей із Краматорська. Вони різного віку, є навіть дошкільнята. З ними їде кілька дорослих, ми готові прийняти всіх», – розповіла директорка Бориславської санаторної школи Ольга Громик.

На Львівщину також прибувають дітлахи зі спеціальних шкіл, які мають різні порушення та особливі потреби. Деякі школи потребують продуктів, додаткового одягу для дітей та канцтоварів. Відтак, усі небайдужі можуть долучитись до укомплектування належних умов для дітей.