“Залишаємо тут нову військову родину”: американські військові після навчань на Львівщині повертаються додому (Відео)

logo


Скріншот відео

Львів

08.08.2018 17:18

Переймати одне в одного досвід тепер будуть українська 54-а механізована бригада та бійці з Теннессі

Повернення додому. Після дев’яти місяців навчань на Яворівському полігоні на Львівщині, військові 27-ої піхотної бригади повернуться до США. Натомість їх замінить 278 бронекавалерійський полк із штату Теннессі.

Традиційно церемонія ротації почалася з виголошення молитви, згодом бійці 27-ї бригади згорнули свій прапор, а новоприбулі військові навпаки розгорнули власний. На завершення всі разом виконали американську армійську пісню.

Переймати одне в одного досвід тепер будуть українська 54-а механізована бригада та бійці з Теннессі. Американський підрозділ пройшов декілька гарячих точок й має давню військову традицію – його бійці носять шпори на чоботях й капелюхи кавалеристів. Серед бійців армії США навіть є один українець.

За темою

>
Як інструктори зі США вчать бійців ЗСУ керувати новими РЛС – відео

“Наш підрозділ двічі виїжджав на бойові місії в Ірак, перед тим як приїхати в Україну, ми проходили навчання в Каліфорнії, також тут є хлопці, які були в Афганістані”, – розповів командир 278-го бронекавалерійського полку Нацгвардії США Джиммі Коул.

“Те що ми привезли в Україну – це мікс – в нас є інженери, логісти, танкова група, артилерія. Спробуємо всіма цими навичками поділитися з українськими військовими”, – зазначив штаб-сержант 278-го боронекавалерійського полку Нацгвардії США Дерік Боннер.

З української сторони вишкіл пройшли 12 батальйонів Збройних сил, загалом це близько семи тисяч бійців.

“В українських військових ми побачили наполегливість і бажання вчитися. Вони вже мають хороший рівень підготовки, ми лише дали інший підхід до цього. Мені зараз особливо важко, бо ми залишаємо тут свою нову військову родину. Але це і приємний момент водночас, бо побачу своїх рідних і нарешті зможу порибалити”, – ділиться командир 27-ї піхотної бойової бригадної групи Нацгвардії США Деніс Ділі.

27 бригада прибула на Львівщину восени торік зі штату Нью-Йорк, щоб провести підготовку українських бійців у межах “Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи”. Окрім американців до неї входять також канадці, поляки, литовці, британці. Від 2015-го року відбулося 4 ротації бійців зі США.

Відео за темою

Дивіться також:

Сильніші разом: як українські та американські військові долають водяну перешкоду – ФОТО