Замість «Полярону». На Новому Львові збудують багатоповерхівки, школу й дитсадок

logo
155595_zamist_poljaronu_na_novomu_lvovi_zbudujut.jpeg


На ділянці між вулицями Угорською та Луганською збудують школу й дитсадок.АВТОРИ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ: ЮРІЙ СТОЛЯРОВ ТА ЛІЛІЯ ЛЮДКЕВИЧ ("Містопроект")

АВТОРИ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ: ЮРІЙ СТОЛЯРОВ ТА ЛІЛІЯ ЛЮДКЕВИЧ (“Містопроект”)

Виконавчий комітет Львівської міськради погодив зміни до детального плану території, обмеженої проспектом Червоної Калини, вулицями Угорською, Тернопільською, Луганською (включає територію ДВО «Полярон» та ЗАТ «Львівторгбуд»), передає кореспондент Tvoemisto.tv.

Територія, охоплена детальним планом. Вигляд з карт Google Earth

Забудовник, який зводить житловий квартал на Новому Львові, надасть місту гарантії, що окрім новобудов на цій ділянці з’являться школа і дитсадок. Про це він повідомив під час засідання виконкому. За його словами, обидва заклади будуть приватними. Вони мають почати працювати з 1-го вересня 2019-го року.

Нагадаємо, проект передбачає забудову старих промислових об’єктів, які вже не діють або поділені на малі підприємства чи склади. Частину промислових приміщень переобладнають під об’єкти громадського призначення. Загалом йдеться про 1100 квартир приблизно для 3600 осіб. Основна забудова розрахована на 6-10 поверхів, але передбачаються і 16-типоверхівки.

Візуалізація «Містопроекту»


А поділитися?Вам має сподобатись...