Запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва. Що відбувається у суді

logo


18 листопада у Львові мають обрати запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва. Біля Галицького районного суду зібралися прихильники та опоненти.

Про це з місця події повідомила кореспондентка Суспільного Ірина Качмарик. На місці працюють правоохоронці.

Запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва. Що відбувається у судіСуспільне Львів

Прихильники Стахіва скандують “Свободу Остапу” і тримають у руках плакати із аналогічним гаслом

Станом на 12:20 судове засідання не розпочалося.

Інформація доповнюється

17 листопада суд не обрав Стахіву міру запобіжного заходу. Він не з’явився до зали суду, а його інтереси представляли адвокати. За їхніми словами, він перебував на лікуванні.

16 листопада, в квартирі Стахіва працівники СБУ провели обшук та вручили підозру. Згодом у СБУ повідомили, що оголосили підозру лідеру антивакцинаторів за плани повалити конституційний лад. За попередньою інформацією, дії угруповування координували російські куратори. Проте речниця управління СБУ у Львівській області Роксолана Яворська не повідомила чи йдеться про Остапа Стахіва.

Що відомо про Остапа Стахіва?

36-річний Остап Стахів під час карантину проводив на своїй Facebook-сторінці прямі трансляції, в яких “спростував” офіційну інформацію про коронавірус. Також він організовував пікети “проти карантинного терору та брехливої пандемії”. Згодом він організовував пікети проти COVID-вакцинації. І влаштовував провокації у ковід-відділеннях лікарень, усе це він транслював у прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook. Наразі акаунт Стахів – заблоковано.

У 2020 році Стахів балотувався на посаду міського голови Львова. Також він тричі балотувався до Верховної Ради, але тричі його не обирали.