Затверджено порядок виплати грошових винагород спортсменам Львівщини

З метою морального і матеріального заохочення спортсменів, досягнення яких сприяють утвердженню авторитету Львівської області і України на міжнародній спортивні арені, підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в регіоні, розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 затверджено порядок виплати грошових винагород спортсменам Львівської області – переможцям і призерам змагань міжнародного та державного рівня з олімпійських видів спорту.

Розпорядження набирає чинності з 18 квітня 2017 року. Виплата винагород буде здійснюватися в межах видатків, передбачених в обласному бюджеті на сферу фізичної культури та спорту.

Виплата винагород здійснюватиметься спортсменам, які посіли перші – треті місця на офіційних змаганнях міжнародного та державного рівнів: чемпіонатах світу серед дорослих, молоді та юніорів, фінальних змаганнях розіграшу Кубка світу серед дорослих, Європейських іграх, чемпіонатах Європи серед дорослих, молоді та юніорів, чемпіонатах України серед дорослих та молоді у поточному році.

У разі зайняття спортсменом протягом одного змагання кількох призових місць, виплата винагороди здійснюється за найвищим результатом.

В ігрових видах спорту кваліфікаційні норми та вимоги для отримання винагород вважаються виконаними, якщо спортсмен був включений до заявочного складу стартового протоколу змагань і провів не менше ніж 50 відсотків ігор за календарем відповідних змагань.

У командних видах програми, групових номерах програми та ігрових видах спорту винагорода виплачується кожному спортсмену.

В неолімпійських номерах програми олімпійських видів спорту винагороди виплачуються у розмірі 50 відсотків від відповідних винагород спортсменів олімпійських номерів програми.

Однією з основних вимог виплати винагороди є обов’язкова участь у змаганнях представників не менше як з 14 країн – учасниць чемпіонатів світу, фінальних змагань розіграшу Кубка світу, не менше як з 10 країн – учасниць чемпіонатів Європи та не менше як з 6 областей – учасниць чемпіонатів України.