«Зірки»-ветерани футбольних збірних Грузії та України зіграють у Львові

logo


Фото ілюстративне

16 червня у Львові на «Арені Львів» відбудеться футбольний матч між національними збірними України та Грузії серед ветеранів. Зустріч легенд футболу двох дружніх країн вже стали доброю традицією.

Українці двічі гостювали у Тбілісі, приймаючи участь у представницькому турнірі пам’яті Давида Петріашвілі. А в травні минулого року грузинські футболісти завітали до Києва, де на НСК «Олімпійський» протистояли збірній України.

І ось, вже 16 червня національні збірні зустрінуться у Львові, щоб зібрати на одному полі легенд українського та грузинського футболу.

Попередню згоду на участь в товариській грі дали: Кахабер Каладзе, Георгій Деметрадзе, Леван Кобіашвілі, Александр Іашвілі, Гоча Джамараулі, Мирон Маркевич, Сергій Ребров, Володимир Єзерський, Василь Рац, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Сергій Назаренко, Віталій Рева та інші «зірки» футболу обох країн.

Організатори запрошують всіх уболівальників, львів’ян та гостей міста стати свідками захоплюючого свята та можливості побачити футбольних кумирів! Окрім цього, буде цікава розважальна програма та розіграш призів.

Початок о 18:30. Вхід вільний.