Зіткнення бензовоза та вантажівки на Золочівщині: яких збитків завдало витікання палива

logo


ЛЮДИ

Дизпаливо забруднило кілька земельних ділянок та потічок

Фото: Поліція Львівської області

У Державній екологічній інспекції України підрахували, яких збитків довкіллю завдало зіткнення бензовоза та вантажівки на Золочівщині, яке сталося 6 липня цього року.

Під час розливу відбулося потрапляння пального на земельні ділянки площами 420 кв.м, 90 кв.м, 73 кв.м та 4 кв.м та у безіменний потічок (притоку річки Луківка), що протікає поруч.

За результатами проведених досліджень працівники відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції виявили перевищення вмісту забруднюючих речовин відносно контрольної проби. Відповідно до Методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства України, завдана довкіллю шкода за забруднення земельних ресурсів становить 345 тисяч 35 гривень.

Матеріали позапланового заходу скерували у правоохоронні органи для притягнення винних осіб до відповідальності. – Зазначили у Держекоінспекції.

Нагадаємо, внаслідок зіткнення бензовоза та вантажівки, яке сталося 6 липня у селі Ясенів, цистерна, у якій перевозили пальне, розгерметизувалася і вміст почав виливатися на дорогу.

Згодом з’ясувалося, що паливо потрапило в потічок, який протікає поруч. Тому екологи почали перевіряти землю та воду.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.