Зручна для всіх: як зміниться вулиця Богдана Хмельницького у Львові

logo


ЛКП «Львівавтодор» оголосило тендер на ремонт вулиці Богдана Хмельницького у Львові. Реконструкцію проводитимуть на відрізку від вул. Промислової до вул. Липинського. Почати ремонтні роботи планують наступного року, а завершити – до 30 червня 2022 року. 

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua з посиланням на систему «Prozorro». Проєкт реконструкції виготовили в ЛКП «Інститут просторового розвитку». Ремонт вулиці розпочнеться у 2020-му році й коштуватиме близько 200 мільйонів гривень.

Вул. Хмельницького у Львові, Вікіпедія

Як розповів у коментарі для 032.ua директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід, вулиця після ремонту зміниться досить суттєво: «Ми маємо інший підхід до проектування. Ми робимо вулиці зручними для усіх категорій учасників дорожнього руху».

На відрізку відремонтованої дороги з’являться велосмуги, зручні тротуари, а також буде передбачено велику кількість місць для паркування. Вони знаходитимуться не на дорозі, а у міждеревному просторі. Деякі старі дерева доведеться зрізати, проте на їх місці з’являться нові зелені насадження.

«За проектом передбачено створення зручних зупинок для громадського транспорту та якісний ремонт дороги. Також будуть відремонтовані всі інженерні комунікації, а це досить великий об’єм роботи. Вони коштуватимуть близько 200 мільйонів гривень», – додав Олег Шмід.

Вул. Хмельницького, фото: Вікіпедія

Вулицю перекриватимуть поступово, щоб не блокувати проїзд для транспорту повністю. Першою перекриють ділянку від вулиці Опришківської до вулиці Волинської.

Нагадаємо, на вул. Богдана Хмельницького реорганізують рух транспорту. «Реорганізація руху відбудеться на кільці вулиць Хмельницького – Липинського, де рух автомобілів буде організовано за схемою Roundabout. Частина вулиці Кукурудзяної буде односторонньою – заїхати сюди можна буде лише з вулиці Хмельницького, а виїхати вже на кільці. Дві смуги руху для водіїв лишаються для заїзду на вул. Богдана Хмельницького, а виїхати можна буде лише по одній смузі», – розповів Олег Шмід.

Авторка: Шеремета Олеся